İstanbul Teknik

İstanbul Teknik’in Potadaki Yükselişi Durdurulamıyor

Tek Pota Ligi’ndeki rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen İstanbul Teknik Basketbol Takımı, bu başarısını “Geleneksel Canpa Streetball Turnuvası”nda elde ettiği üçüncülük ile taçlandırdı.

İstanbul Teknik’in Potadaki Yükselişi Durdurulamıyor

İstanbul Teknik, geçtiğimiz Mayıs ayında Ankara Canpa’nın İncek’teki tesislerinde “Mutluluk Bulaşıcıdır” sloganıyla düzenlenen “Geleneksel Canpa Streetball Turnuvası”nda üçüncülük kürsüsüne çıktı.

İncek’teki organizasyonda tüm Canpa Ailesi; çalışanları, tedarikçileri ve müşterileriyle bir araya geldi. Yaz mevsiminin sporla karşılandığı ve fair play çerçevesinde kıran kırana mücadelenin yaşandığı Turnuva’ya 10 takım katıldı. Bu takımlar; İstanbul Teknik, Canpa, Pekerler İnşaat, Pekintaş İnşaat, REC, Rönesans Holding, Untes, Mardav, Akfen Holding ve Sisan’dı.

Geleneksel Canpa Streetball Turnuvası

İstanbul Teknik Üçüncülük Kürsüsünde

Rönesans Holding’in birinci olduğu Turnuva’da, Akfen Holding ikinci olurken İstanbul Teknik, ilk kez katılmasına rağmen rakiplerinin arasından sıyrılarak üçüncülük kürsüsündeki yerini aldı.

Düzenlenen Turnuva ile ilgili olarak İstanbul Teknik Basketbol Takımı Kaptanı Macit Tanyol şunları söyledi: “ Canpa’ya düzenledikleri bu organizasyon ve misafirperverlik için teşekkür ederek tebriklerimi sunmak istiyorum. İnşaat sektörünün önde gelen firmalarını böylesine güzel bir organizasyonda bir araya getirerek tatlı bir rekabet içinde keyifli zaman geçirmemizi sağladılar.

Tek Pota Ligi İstanbul Teknik

Macit Tanyol: “Turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyorum.

İstanbul Teknik olarak sportif organizasyonlarda yer almaya elimizden geldiğince özen gösteriyoruz. Basketbolun yanı sıra futbol organizasyonlarına da katılım sağlıyoruz. Bu katılımlar sayesinde şirket içindeki personelimiz, hem gün içinde yaşadıkları stresten sıyrılıyor hem de ekip içindeki birlik ve beraberlik duygusu güçleniyor. Hele ki bugün olduğu gibi sahada döktüğümüz terin karşılığını bir kupa ile taçlandırınca daha da mutlu oluyoruz. Turnuvaya katılarak sahada mücadele eden tüm sporcuları canı gönülden kutluyorum.”

Ev Sahibi Canpa

1985 yılında kurulan Canpa; sadık müşteri, tutkulu çalışan ve uzun vadeli marka imajı düsturuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. İçinde yer aldıkları tüm işlerde farklılık yaratan ve Canpa dokunuşu hissettiren firma, Türkiye yalıtım sektörünün ilk akla gelen markası olma yolunda müşterilerine 32 yıldır hizmet veriyor.

Diğer Haberler
Tümünü Göster Daha fazla haber göster
BİZE ULAŞIN