İstanbul Teknik

TrioTex Yardımcı Ürünler Yalıtım Ürünleri

TrioTex Yardımcı Ürünler

TrioTex sistem uygulamalarının performansını yükseltmek için TrioTex Yardımcı Ürünleri’nin kullanılması önerilir. Her ürün özel olarak seçilmiş ve test edilmiştir.

TrioTex SP UNI Bant

TrioTex SP UNI Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Polyester lif takviyeli, akrilik yapışkanlı polietilen taşıyıcılı tek taraflı beyaz renkli banttır. TrioTex markalı nefes alan örtülerin montajında, ek yerlerinde ve tamirinde kullanılır. Örtünün düşey elemanlara bağlanmasında kullanılır. Temiz ahşap, beton, tuğla, OSB yüzeyler ile örtü birleşimlerinde kullanılır.

TrioTex DS 38 Bant

TrioTex DS 38 Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Polyester lif takviyeli akrilik yapışkanlı, çift taraflı şeffaf banttır. TrioTex markalı örtülerin ahşap, beton, çelik gibi diğer inşaat malzemeleriyle birleşimlerinde kullanılır. TrioTex markalı örtülerin ek yerlerinde kullanılır. Çekme yükü almayacak şekilde sadece yapıştırma amaçlı kullanılır.

TrioTex X Fire Bant

TrioTex X Fire Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Akrilik yapışkanlı Triotex X Fire örtü taşıyıcılı tek taraflı siyah renkli banttır. TrioTex X Fire ve Thermoisol ürünlerinin montajında, ek yerlerinde ve tamirinde kullanılır. UV dayanımı TrioTex X Fire örtü ile aynı özellikte olup 5000 saat UV testinden geçmiştir. Bu yüzden açık derzli cephe uygulamalarında, örtü birleşiminin sızdırmazlığı için ve örtü tamirinde kullanılır. Bandın ilk an yapışması zayıf ancak 24 saat kürlenme süresi sonrası tutunması çok iyidir. Bu yüzden mekanik tespit için kullanılmaz.

TrioTex SP Super Bant

TrioTex SP Super Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Akrilik yapışkanlı, dokusuz tekstil taşıyıcılı, tek taraflı siyah renkli banttır. TrioTex markalı nefes alan örtülerin montajında, ek yerlerinde ve tamirinde kullanılır. Örtünün düşey elemanlara bağlanmasında kullanılır. Temiz ahşap, beton, tuğla, OSB yüzeyler ile örtü birleşimlerinde kullanılır.

TrioTex SP AL Bant

TrioTex SP AL Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Kauçuk yapışkanlı alüminyum taşıyıcılı, gümüş renkli parlak banttır. TrioTex R-FX örtülerin montajında, ek yerlerinde ve tamirinde kullanılır. UV dayanımı yüksektir ve ömrü > 20 yıldır.

TrioTex Fortax Kartuş Macun

TrioTex Fortax Kartuş Macun, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Çatı ve cephe giydirme uygulamasında, TrioTex markalı örtülerin montajında, ek yerlerinde ve tamirinde kullanılır. Ayrıca örtüyü duvar, metal ve plastik yüzeylere yapıştırmak için kullanılır. Tüpteki yapıştırıcı yüzey ile örtü arasına sıkılır. Macun kurumadan bastırılarak örtü bu yüzeylere yapıştırılır. Uygulama testi yapılması tavsiye edilir. Buhar ve su geçirmez özelliktedir.

TrioTex Butil Bant

TrioTex Butil Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

TrioTex markalı örtülerin montajında ve ek yerlerinde uygulanır. Örtüyü metal ve plastik yüzeye yapıştırmak için kullanılan TrioTex Butil Bant ayrıca hem sızdırmazlık hem iyi yapışma istenen tüm birleşimlerde kullanılabilir. Ürün uyumluluğuna göre seçilmelidir.

Isı Köprüsü İzolasyon Bantları

Isı Köprüsü İzolasyon Bantları, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Çatı ve cephelerde konstrüksiyonun ısı köprüsü oluşturmasını engellemek için ısı yalıtım levhasının dışına çıkan profillerin altında kullanılır. PE veya kauçuk malzemeden tek tarafı veya çift tarafı yapışkanlı olmaktadır. Çift tarafı yapışkanlı olan bantlar çivi geçişlerinin yalıtımında da kullanılmaktadır. Bant genişliği genelde 50 mm olmakla birlikte profil genişliğine göre seçilmelidir.

TrioTex Airtape Bant

TrioTex Airtape Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Çatılarda mahya bitişleri için kullanılır. Kiremit altındaki hava akımına izin verecek yapıda gözeneklidir. Kuşların, kar, toz ve yaprak gibi malzemelerin içeri girmesini önler.

TrioTex Lead Free Bant

TrioTex Lead Free Bant, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Korozyona karşı koruyucu kaplamalı alüminyum sac taşıyıcı tabakalı yüksek performanslı butil yapışkanlı banttır. Çatı kaplaması ile baca, duvar gibi yerlerin sızdırmaz birleşimlerinde kullanılır. Üzerindeki özel desen sayesinde yüzey şekillerine uyum gösterir. Yüksek UV dayanımıyla uzun ömürlüdür.

TrioTex Foil Mastic Su Yalıtım Yapıştırıcısı

TrioTex Foil Mastic Su Yalıtım Yapıştırıcısı, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Buhar kesici örtü bindirmelerinde, diğer duvar ve baca gibi birleşimlerde ve çivi deliklerinin sızdırmazlığında kullanılır. 25 g/m kullanımı tavsiye edilir.

TrioTex Dach Mastic Süper Yapıştırıcı

TrioTex Dach Mastic Süper Yapıştırıcı, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

Nefes alan örtü bindirmelerinde, diğer duvar ve baca gibi birleşimlerde ve çivi deliklerinin sızdırmazlığında kullanılır. 310 ml (470 g) kartuş. 25 g/m kullanımı tavsiye edilir.

TrioTex Top Mastic Yapıştırıcı

TrioTex Top Mastic Yapıştırıcı, TrioTex Yardımcı Ürünler, Yalıtım Ürünleri, Çatı ve Cephe Örtüleri

X Fire grubu ürünlerin birleşimlerinde sızdırmazlık için kullanılır. 1,7 kg = 2 litre / ~150 m sızdırmaz bağlantı.15 g/m kullanımı tavsiye edilir.

BİZE ULAŞIN